• Polski
 • English
 • Deutsch
INFOLINIA

533 255 377

Wybierz język:
 • Polski
 • English
 • Deutsch

ZAUFAJ SPECJALISTOM

W SWOJEJ DZIEDZINIE

CIĘCIE LASEREM

TRUMPF GMBH

Cięcie najnowszym laserem światłowodowym niemieckiej firmy TRUMPF GMBH Fiber zapewnia doskonałą jakość, powtarzalność i precyzję cięcia.

więcej

GIĘCIE PRASAMI

CNC SAFAN DARLEY

Gięcie Naszymi prasami serwoelektrycznymi SAFAN DARLEY jest o 30 % szybsze niżeli prasami hydraulicznymi!

więcej

CIĘCIE GILOTYNĄ

SAFAN DARLEY

Perfekcyjne cięcie arkuszy blach , dzięki automatycznemu doborowi szczeliny i kąta cięcia w zależności od rodzaju i grubości materiału.

więcej

MALOWANIE

PROSZKOWE

Uzyskana powłoka lakiernicza dzięki malowaniu proszkowemu jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne

więcej

SPAWANIE MIG/MAG

TIG,MMA

Mająć świadomość jak ważnym etapem w produckji jest  spawanie, dzięki umiejętnością Naszego personelu zapewniamy Państwu spawanie metodami MIG 131, MAG 135 i TIG 141

więcej

FREZOWANIE

Sposób obróbki metalu i tworzyw sztucznych, wykorzystujący skrawanie. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonywać nawet skomplikowane zlecenia.

więcej

TOCZENIE

obróbka stosowana  najczęściej do obrabiania powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych elementów w krztałcie brył obrotowych i nie tylko.

więcej

CIĘCIE PIŁĄ

PROFILI

Cięcie profili aluminiowych z możliwością skosowania.

więcej

ZGRZEWANIE

Trwałe łączenie elementów lub urządzeń z metalu bądź tworzyw sztucznych

więcej

WCISKANIE PEM

Wciskanie kołków, tulejek, nakrętek dzięki półautomatycznej prasie do wciskania elementów złącznych.

więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O NASZEJ FIRMIE

Firma EL-PRZEM Przemysław Glapa powstała w 2007 roku, a od 2016 roku działająca jako El- PRZEM Sp. o.o., specjalizuje się w obróbce metali żelaznych i nieżelaznych.

 1. Projektujemy, wykonujemy i montujemy elementy „małej architektury” zlokalizowane w sferze publicznej i prywatnej miast i wsi:
 • wiaty: przystankowe, rowerowe, na śmieci
 • stojaki rowerowe, rowerowe stacje naprawcze
 • ławki, kwietniki, pojemniki, kosze na odpadki
 • tablice, totemy informacyjne

Wyposażamy je w oświetlenie LED, multimedialne tablice informacyjne, punkty ładowania urządzeń elektronicznych, mogą być zasilane z odnawialnych źródeł energii – panele fotowoltaiczne

Inteligenta wiata przystankowa” zaprojektowana, wykonana i wyposażona przez nas w te rozwiązania jest chroniona PRAWEM OCHRONY WZORU UŻYTKOWEGO nr 70699 wydanym przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej w 2016 roku.

Współpracujemy z sektorem publicznym: Miasta, Powiaty, Gminy, Sołectwa, prywatnym: Spółdzielnie Mieszkaniowe, Deweloperzy, Firmy budowy dróg i mostów itp.

 1. Zajmujemy się również realizacją usług, od wykonania pojedynczych detali po całościowy produkt – wg dokumentacji Klienta lub przygotowanej przez nas.

Realizujemy nietypowe zlecenia, gwarantujemy terminowość i wysoką jakość Pracujemy zgodnie ze standardami PN -EN 9001: 2015. 

Współpracujemy z wieloma firmami produkcyjnymi w branżach : elektronika, środki transportu, urządzenia medyczne, urządzenia piekarnicze i grzewcze.

Produkujemy w oparciu o posiadane urządzenia uznanych producentów. Inwestujemy w rozbudowę parku maszynowego co gwarantuje kompleksowe wykonanie zamówień – bez a ngażowania podwykonawców

W CIĄGU 9 LAT NASZEJ DZIAŁALNOŚCI ZREALIZOWALIŚMY

ZLECEŃ

NASZE PRODUKTY,

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym lub sekretariatem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

EL-PRZEM Spółka z o.o.
Nowe Dąbie 67B, 89-210 Łabiszyn

tel. + 48 533 255 377
tel. + 48 661 376 495
sekretariat@elprzem.plkontakt@elprzem.pllaser@elprzem.pl

 

Pokaż więcej

Pola oznaczone * są obowiązkowe!
x

Polityka prywatności

Uprzejmie informujemy, że:
a) El-Przem Spółka z o.o. Nowe Dąbie 67B 89-210 Łabiszyn stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,

b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych – wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,

c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,

d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej

e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,

f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres prywatnosc@elprzem.pl lub pisemnej na adres El-Przem Spółka z o.o. Nowe Dąbie 67B 89-210 Łabiszyn
Zrozumiałem